Ana Sayfa » Burcum ve Aşk

Oğlak ve Aşkıyla Uyumu

Cumartesi, 22 Ağustos 2009Ilk Yorumu Siz Yapin!

OĞLAK – KOÇ

Koç burcu bu kadar programlı, planlı hayata dayanamayacaktır. Koç burcunun iyi niyetliliği karşısında Oğlak burcu olabilecek en kötü ihtimallerden bahsederek onlara çözüm arar. Bu Koç burcunu bazen yorar bazen de kendine getirir. Uzun süreli bir ilişki yaşanamasa da Koç burcu Oğlak burcundan az zamanda çok şey öğrenebilir.

 

OĞLAK – BOĞA

Oğlak burcu eğer sadakatten yana bir sıkıntısı varsa Boğa burcunu terk etmelidir. Çünkü Oğlak burcuna Boğa burcundan daha sadık karakter yoktur. Birbirlerini sezgilerinden bile anlayabilirler. Güvenilir, sabırlı burç olan Oğlak Boğa burcunun isteklerine karşı her zaman anlayışlıdır. Oğlak burcu uğradığı hayal kırıklarını unutmazlar. Eğer Boğa burcu hayatını renklendirme konusunda abartıya kaçarsa bu Oğlak burcunu kızdırabilir.

 

OĞLAK – İKİZLER

İkizler burcu her kısımdan insanlarla bir araya gelebilir, sohbet edebilir, insan ayrımı yapmaz. Ama Oğlak burcu genellikle aydın insanların yanında keyif alır. Oğlak burcu gelecekçi yaşar, planlı programlıdır, ama İkizler burcu yaşadığı gününden keyif alma düşüncesindedir, yarınını düşünmez. Bu konuda birbirlerini dengelemeleri gerekmektedir. Oğlak burcunun çok çalışmasından İkizler burcu kızmaz, kabul ederse istediği eğlence dolu hayatı yaşayabilir.

 

OĞLAK – YENGEÇ

Oğlak burcu pratik ve güvenlidir, geleceği için çalışır ve yatırımlarda bulunur. Bu durum geleceğini düşünen Yengeç için son derece iyi bir karakterdir. Oğlak sadık bir karakter olduğunu ispat ettiğinde Yengeç burcunun ihtiyacı olan güven duygusunu karşılamış olacaktır.

 

OĞLAK – ASLAN

Aslan burcu da Oğlak burcu da bu ilişkiyi gerçekten yaşamak istiyorlarsa çok çaba göstermeleri gerekmektedir. Oğlak burcu çalışıp kazanmayı sever. Aslan burcu ise Oğlak burcunun bu çalışma azminde ayrı düşmekten şikayet etse de Oğlak burcunun ona sağladığı imkanları düşünerek bunu anlayışla karşılayabilir.

 

OĞLAK – BAŞAK

Oğlak burcu Vaşak burcu için iyi bir seçimdir. Çünkü iki karakter de çalışkan ve azimlidir. Çevrelerinde hep önemli insanlar vardır, önemli insanlarla önemli konuları konuşmayı seçerler. İki burç da kimseyi yarı yolda bırakmaz, sorumsuz insanlardan nefret ederler. Zengin bir ilişki geleceğe yönelik adımları bol bir çift olabilirler.

 

OĞLAK – TERAZİ

Terazi burcunun görünüşüne önem vermesi Oğlak burcunun hoşuna gidecektir. Oğlak burcu çoğu zaman ciddi ve endişelidir. Terazi burcu öyle değildir ve Terazi burcunun etkisiyle sevgi daha rahat yaşanacaktır. İlişkide sorunlar Oğlak burcunun çok çalışmasından kaynaklanacaktır. Uğraşıp halledilmesi gereken bazı sorunlarınız olacaktır.

 

OĞLAK – AKREP

Akrep burcu kurnazlığı ve sezgileri sayesinde özellikle işle ilgili anlaşmalarda başarılı olur. Akrep burcu Oğlak burcuna bu konuda yardımcı olabilir. Oğlak burcunun gerçekçi oluşu ve ayaklarını yere sağlam basması Akrep burcunun hoşuna gider bu özelliğinden dolayı ona duygusal olarak bağlanabilir. Akrep burcunun Oğlak burcuna olan aşkı derinleştikçe karşılığında ondan tam sadakat bekler. Oğlak burcu Akrep burcunun tam istediği gibi sona bağlanarak, sadık olacaktır.

 

OĞLAK – YAY

Oğlak burcu Yay burcuna akıl verecek, gelecekle ilgili planlar yapacak, hayatına sağlam bir zemin hazırlayacaktır. Yay burcu ise Oğlak burcunu iyimserliğiyle zekâsı ve anlayışıyla mutlu edecektir. Eğer arada bir sorun yaşanacaksa bu sorun; Yay burcunun uçarı kaygısız tutumunun Oğlak burcuna ters düşmesidir. Seyahati çok seven Yay burcuna Oğlak burcu işlerinden geri kalması nedeniyle ayak uydurmak istemez.

 

OĞLAK – OĞLAK

İlişkide tek sorun birlikte eğlenememeniz. Çünkü İki Oğlak burcu da o kadar meşgullerdir ki bazen hayatlarının sıkıcılığını fark etmekte zorlanırlar. Hep ciddiyet hâkimdir. Ama birlik beraberlik gönül bağıyla sürmektedir. Başarılarınız için en büyük destekçininiz karşınızdaki Oğlak burcudur.

 

OĞLAK – KOVA

Kova insanı toplum içinde statüye önem vermez, Bu yüzden Oğlan burcuna bir çok yön ters gelebilir.Kova insanı duygusal değildir. Oğlak bunu yanlış yorumlayarak soğuk karakter görebilir. İki burç da farklı yönlerden liderdir. Eğer uyum sağlanabilmek için çaba varsa bi ilşki başlanabilir ama ileriye dönüklüğü tamamen sabra bağlıdır.

 

OĞLAK – BALIK

Mantık insanı olan Oğlak burcuyla görünüşte duygularını ön planda gösteren Balık burcu. Oğlak burcu Balık burcunu ne kadar keşfederse kendinden o kadar şey çıkarır ortaya. Balık burcu Oğlak burcuna sezgilerinden rüyalarından bahsedecektir, Oğlak buna inanmıyor gözükse de zamanla doğruluk payını görmezden gelemeyecektir. Oğlak burcu duygularında samimi ise Balık burcu Oğlak burcuna hiç yaşamadığı tadda duygular yaşatacaktır.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.