Ana Sayfa » Burcum ve Aşk

Koç Burcu ve Aşkıyla Uyumu

Cumartesi, 22 Ağustos 2009Ilk Yorumu Siz Yapin!

 

KOÇ – KOÇ :

Koç burcunun yönetilmeyi çok sevme özelliği ağır bastığından ilişkilerde birbirini yönetme çabası görülür. Bu yüzden ilişkide iki Koç burcu çatışmaları bol bir yaşam geçirirler. Beraberliğinden kıvılcımlar çıkabilir. İki Koçun birbiriyle rekabet etmemesi halinde ilişki rahatsızlıklarından kurtulabilir.

 

KOÇ – BOĞA :

Koç burcunda görülen yönetme özelliği Boğa burcunu yıpratmadığı sürece olumlu bir ilişki yaşanabilir. Boğanın olayları dengeleyebilmesi sağlanırsa Koç burcuna uyum sağlamakta zorlanmaz. Boğa burcunun ilişkiye çeki düzen verme çabası, iyileştirmeye çalışma oyunları Koç burcunun disiplinel bakışına ters düşebilir.

 

KOÇ – İKİZLER :

İkizlerin tavır değişikliklerini sorun haline getirebilecek olan Koç baskın olmak isteyeceğinden huzursuzlukların bol olacağı bir ilişki söz konusu olabilir.Ama ikizlerin değişkenliği yani her karaktere uyabilme özelliği sayesinde Koç burcuyla uyumlu da olabilir.

 

KOÇ – YENGEÇ :

Koç burcunun karakteristik özelliklerini kabullenmekte zorlanan Yengeç burcu muhalefetliklerini sergilenmekte çekinmezse taraflar arası anlaşmazlıklar doğabilir.Yengeç burcunun bağımlılığı, Koç burcunun ise geniş yürekliliği ilişkide bazı pürüzler doğurabilir. Koç burcu yenilikçidir, riski sever fakat Yengeç burcu daha garanticidir. Koç burcunun Yengeç burcuna karşı kabullenilebilir gözükmesi ilişkiyi yürütebilir.

 

KOÇ – ASLAN :

Birbirlerine karşı zıt özellikleri yoktur. Birliktelik açısından sadece Aslan’ın kıskançlık özelliği baskınsa sorun yaşanabilir. Eğer kıskançlık dengelenebilirse sorunsuz bir ilişki yaşanabilir.Birlikte enerjik, heyecanlı dakikalar geçirebilirsiniz. İki burç için de birlikte zaman geçirmek ilişkiye en iyi destek demektir.

 

KOÇ – BAŞAK :

Başak burcunun detaycı özelliği Koç burcunun her şeyi bütün olarak görmesine ters düşebilir. Ama Koç burcunun fedakârlık özelliği Başak burcunu kabullenip onun titizliğine planlılığına uyabilir. Eğer Başak burcu özelliklerini dengeleyemiyorsa Koç burcunun daha fazla dayanmaya gücü olmayabilir.

 

KOÇ – TERAZİ :

Uyumlu olmasının en büyük özelliği birbirlerine zıt karakterlerde olmasıdır. Zıt kutupların birbirlerini çekmesi misali, birbirlerini tamamlayıcıdırlar. Ama ilişkide bu iki burç karşılaştığında ya gıpta edinilecek bir ilişki yaşarlar ya da birbirlerini tanımamış olmak isterler. Terazi burcunun uzlaşıcı özelliği, orta yolu bulma çabası Koç burcunun diktatörlük özelliğini bastırmasıyla gerçekleşebilir.

 

KOÇ – AKREP :

Birbirleri için yaratıldıkları söylenemez. Koç burcunun hareketliliği, dış yaşama merakı Akrep burcunun hoşuna gitmeyebilir. Eğer çabalanırsa ilişki ayakta tutulabilir. Çünkü Akrep burcunun aşırı bağlılığı ve sadakati Koç burcu için önemsiz görülür. Yani Akrep burcunun beklediği kadar yoğun değildir. Akrep burcunun beklentilerini karşılayamaması demek ilişkinin yıkılması demektir.

 

KOÇ – YAY :

Uzlaşmacı iki burç. Uyumun kaynağı yay burcunun alttan alır özelliği ve sıkıntıyı büyütmemesi. Koç burcunun hareketliliği, maceraperestliği Yay burcunun da hoşuna gidecektir. Koç burcunun anlaşmazlık yaratabilecek özelliklerini Yay burcu açık sözlülüğüyle kolayca halledecektir. Hatta Koç burcu zamanla açık sözlü bir karaktere bürünecektir.

 

KOÇ – OĞLAK :

Koç burcu bu kadar programlı, planlı hayata dayanamayacaktır. Koç burcunun iyi niyetliliği karşısında Oğlak burcu olabilecek en kötü ihtimallerden bahsederek onlara çözüm arar. Bu Koç burcunu bazen yorar bazen de kendine getirir. Uzun süreli bir ilişki yaşanamasa da Koç burcu Oğlak burcundan az zamanda çok şey öğrenebilir.

 

KOÇ – KOVA :

Geleceğe dönük iki ayrı burç. Kova burcunun rahatlığı Koç burcunun hoşuna gidecektir. Ama iki burçta esnek fikirli olacağından orta yolu bulmakta zorlanacaklardır. Kova burcu Koç burcunu asla sıkmaz, bunaltmaz.Kova burcunun keskin zekası, yenilikçiliği Koç burcuna çok cazip gelir.

 

KOÇ – BALIK :

İlişkinin tüm iplerini Koç burcuna bırakan Balık burcu biraz ilgi, biraz romantizm sayesinde Koç burcunun peşinden gidebilir. Balık burcunda bulunan kendinden başka her şeye ve herkese önem verme potansiyeli Koç burcunda bulunan her şeyden önce kendim anlayışına ters düşmeyecektir. Ama Koç burcu Balık burcunun çevresi tarafından suiistimaline izin vermeyecektir.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.