Ana Sayfa » Kişilik Analizi

Oğlak Burcu Kişilik Analizi

Salı, 23 Mart 2010Ilk Yorumu Siz Yapin!

Oğlak burcu 23 Aralık-20 Ocak Erkek

23 Aralık 1 Ocak tarihleri arasında doğan erkekler beyaz tenli, uzun boylu ve kolları uzun, kumral saçlı olurlar. Her girdikleri işte başarılı olurlar. Sözleri ve hükümleri önemlidir, önemsenirler. Mal ve mülklerini genellikle geleceğe yatırım amaçlı düşünürler. Büyük kişilerden ya da devletten malları konusunda akıl almayı sevmezler. Kendi işlerini kendileri planlar fakat yardım istemekten çekinmezler. İnat ve azimleri sayesinde bütün zorlukları aşarlar.

2 ile 11 Ocak tarihleri arasında doğan erkeklerin geniş alınları, ince dudakları, ince kaşları vardır. Narin vücutludurlar. Öfkeleri çok şiddetlidir. Sık sık bağırıp çağırırlar. Fikirlerinde çok keskindirler ve akıllıdırlar. Mevki sahibi bir kızla evlenme olanakları vardır. Göz hastalıklarına karşı hassastırlar. Çok kincidirler, yapılan iyiliği de unutmazlar, kötülüğü de? Bir yerlerden zahmete sokulurlar. Sonları hayırlıdır. Yüksek mertebeli dostlar edinirler.

12 ile 20 Ocak tarihleri arasında doğan erkeklerin seyrek sakallı, güzel kaş ve gözlü, uzun boyludurlar, öfkeleri çok şiddetli olduğu için tahammülsüz olabilirler. Çocuklarının çoğu erkektir. Hastalıklara karşı çok hassastırlar. Ruhen melankoliktirler ama dışarıdan kimseye belli etmezler.

Oğlak Burcu 23 Aralık-20 Ocak Kadın

23 Aralık 1 Ocak tarihleri arasında doğan kadınlar uzun boylu, koyu renkli gözlü, tatlı bakışlıdır. Burunları da normalden uzundur. Şehvetleri çoktur. Öfkeleri şiddetli olur. Yaşları ilerledikçe fevkalade iyi ahlak sahibi olur. Kıvrak zekaları sayesinde hile ve düzenbazlığa kafaları çok iyi çalışır. Mizaçlarıyla dış görünüşlerinde uyum yakalamaya çalışırlar.

2 ile 11 Ocak tarihleri arasında doğan kadınlar kırmızı yanaklı, çatık kaşlı, gür saçlıdırlar. Çekici bir görüntüleri vardır. Şehvetli ve kuvvetli olup karşı cinsi etkilemek istediklerinde bin bir numara yapabilirler. Erkekler konusunda çok şanslıdırlar çünkü elde etmek istediklerini kolay elde ederler. Kafalarına koydukları işleri ve fikirleri savunma ve yapmada üstlerine yoktur. İnatlarından vazgeçmedikleri sürece istediklerini gerçekleştirirler.

12 ile 20 Ocak tarihleri arasında doğan kadınlar güneş rengine çalan sarımsı saçları, buğday tenleri, orta boyları vardır. Sözleri ve dili çok tatlıdır. Konuştuğu zaman karşısındakini çok dikkatli dinletir. Sevimli ve zariftirler. Yapmadıkları bir şey için itham edilebilirler. Bundan kurtulmaları için sevilenleri tarafından savunulmaları gerekir. Mallarını lüzumsuz yerlere ya da kişilere kaptırabilirler. Ev ve el işlerinde başarılı olurlar.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.