Ana Sayfa » Burcum ve Aşk

Boğa Burcu ve Aşkıyla Uyumu

Cumartesi, 22 Ağustos 2009Ilk Yorumu Siz Yapin!

BOĞA – BOĞA
İlişkinin temeli atılıyorken güven sağlayabildiyse, birbirlerine en sadık çift olabilirler. Hayattan beklentileri, hayat felsefeleri birbirlerine çok benzediği için, birbirlerini anlamakta zorluk çekmezler. Fakat istekleri ve beklentileri hep aynı olduğundan zaman zaman birinin baskın olması gereklidir. Aksi takdirde ilişki sıkıcı bir boyut kazanabilir.

BOĞA – KOÇ

Koç burcunda görülen yönetme özelliği Boğa burcunu yıpratmadığı sürece olumlu bir ilişki yaşanabilir. Boğanın olayları dengeleyebilmesi sağlanırsa Koç burcuna uyum sağlamakta zorlanmaz. Boğa burcunun ilişkiye çeki düzen verme çabası, iyileştirmeye çalışma oyunları Koç burcunun disiplinel bakışına ters düşebilir.

BOĞA – İKİZLER
İkizler burcu Boğa burcunun adeta eksiklerini tamamlar. Boğa burcu İkizler burcuna göre daha garanticidir. Risk almayı sevmez, yapacağı işi iyice düşünür, taşınır.

Ama İkizler burcundaki tez canlılık Boğa burcuna garip gelebilir. İkizler hata yapmaktan korkmaz, hatalarından kendine ders alır.

BOĞA – YENGEÇ
Her iki burç da ilgiden hoşlanır ve ilgi göstermesini iyi bilir. Yengeç burcunun biraz daha tutumlu olması, Boğa burcunun ise çok hesaplı olmaması birbirlerini dengeler. Fakat ikisi de aşırıya vurduğunda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Birbirlerini mutlu etmek için Yengeç burcu biraz daha manevi sürprizler planlarken Boğa burcu maddi jestlerden çok iyi anlar.

BOĞA – ASLAN
Aslan burcu Boğa burcunu ne kadar sahiplenirce Boğa burcu da Aslan burcunu o kadar sahiplenir. İlişkide bir üçüncü kişiye asla tahammül edemezler. Aslan burcu iltifat aşığı, Boğa burcu ise ilgi meraklısı olduğu için birbirlerini keşfedip uzun süreli ilişki yaşayabilirler.

BOĞA – BAŞAK
Boğa burcu da Başak burcu gibi verdiği sözünden dönmez, asla unutmaz ama başak burcunun edindiği sorumluluk endişeli tavır Boğa burçlarında görülmez, Boğa burçları Başak burçlarına göre daha rahat tavırlıdır. Bütün önemli konulara ortak karar verebilen bir ilişki yaşanır. Boğa burcu da Başak burcu da ayakları yere sağlam basan karakterlerdir. Başak burcunun öğretici sahiplenici tarafıyla Boğa burcu bir çok konuda yaşamadan tecrübe kazanabilir.

BOĞA – TERAZİ
Bol fikir tartışmalı, felsefik konuları içeren konulardan Boğa burcu zaman zaman sıkılabilir. Terazi burcuna tatlı dili kullanarak her istenen yaptırılabilir. Boğa burcuna karar vermesi konusunda öncülük eder. çünkü kesin kararlıdır. Boğa burcu Terazi burcunun sosyal hayatına katılmak ister ama onun hızına yetişemeyebilir. Çünkü bu kadar insanla diyalogu lüzumsuz görür.

BOĞA – AKREP
Bu iki burcun çok farlı karakteristik özellikleri olmasına rağmen benzer yönleri de vardır. Akrep burcu sürekli gizemlilik peşinde kendinden çok Terazi burcuyla ilgilenmek ister. İlk planda karşısındakini tanımaktır önemli olan sonra kendisine önem gösterir. Akrep burcunun duygu yoğunluğu ve karmaşalığına karşın Boğa burcunun sakin ve dengeli yapısı Akrep burcuna uyum sağlayabilir.

BOĞA – YAY
Yay burcu hayatın iyi yönlerini görme potansiyeline sahipken Boğa burcu hep kötü ihtimalleri düşünerek yaşar. Bu durum Boğa burcunun Yay burcunu sorumsuz olarak zannetmesine, Yay burcunun da Boğa burcunu karamsar zannetmesine neden olabilir. Boğa burcu bağımlılık gelecekle ilgili planları yapmayı severken Yay burcu bugününü yaşamayı tercih eder.

BOĞA – OĞLAK
Oğlak burcu eğer sadakatten yana bir sıkıntısı varsa Boğa burcunu terk etmelidir. Çünkü Oğlak burcuna Boğa burcundan daha sadık karakter yoktur. Birbirlerini sezgilerinden bile anlayabilirler. Güvenilir, sabırlı burç olan Oğlak Boğa burcunun isteklerine karşı her zaman anlayışlıdır. Oğlak burcu uğradığı hayal kırıklarını unutmazlar. Eğer Boğa burcu hayatını renklendirme konusunda abartıya kaçarsa bu Oğlak burcunu kızdırabilir.

BOĞA – KOVA
Bu ilişkinin devam edip etmeyeceği kesin değil. Boğa burcu Kova burcuna aşık olup olmadığına emin değil. Kova burcu Boğa burcuna aşık olup olmadığına emin değil. Kovanın aşırı yenilikçi çözümleri Boğa burcunun hoşuna gitmeyebilir. Çünkü Boğa burcu klasikleşmişlikten yanadır. Ne yapılırsa yapılsın ilişki adına samimiyet eksikliği olduğunu, sıcaklılığın sınırlı olduğu bir ilişki olduğu kolayca fark edilecektir.

BOĞA – BALIK
Boğa burcunun gerçekçi, planlı hayatı, gelecek için düşünceleri Balık burcunun hayalperestliğini dengeleyecektir. Çünkü onun yerine de plan yapabilecek kadar gerçekçidir Boğa burcu. Balık burcu fedakârlıkta sınır tanımayacağı için Boğa burcunu mutlu etmeyi başaracaktır. Boğa burcu ise Balık burcunun bütün duygusallığına ayak uydurabilecektir.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.