Ana Sayfa » Kişilik Analizi

Yengeç Burcu Kişilik Analizi

Cumartesi, 20 Mart 2010Ilk Yorumu Siz Yapin!

Yengeç Burcu Erkekleri (22 Haziran-23 Temmuz)

22 Haziran ile 1 Temmuz tarihleri arasında doğan Yengeç Burcu erkekleri yakışıklı, uzun boylu, güzel yüzlü, kaşlı, açık sözlü olurlar. Her gittikleri yerde sevilir sayılırlar. Güzel kokuları, güzel sesleri, içmeyi ve eğlenmeyi severler. Kadınları çok severler. Ancak bu kişilere bir kadından bela geleceği düşünülür. Çok çocukları olur. Büyük bir mevkiye gelirler. Huzlu ve refah içinde vefat ederler. Şair, artist, ressam, şarkıcı, gibi mesleklerde çok başarılı olabilirler.

2 ile 11 Temmuz arasında doğan Yengeç Burcu erkekleri esmer tenli, uzun boylu, zayıf olurlar. Kaşları düzgün ve güzel, saçları ve sakalları siyahtır. Gözlerinde bir farklılık, hassasiyet vardır. Genellikle ana baba evinden çabuk uzaklaşırlar, ya da uzakta kalırlar. Ama ayrıldıkları yerden uzun bir süre geçtikten sonra tekrar gittikler yere geri dönerler. Miras sahibi olur ya da bir hazine bulurlar. Genelde herkesle iyi geçinirler. Fazla yemek yemekten ve alkol kullanmaktan sakınmaları gerekir. Gemici, balıkçı, tüccar olduklarında çok başarılı olabilirler.

12 ile 22 Temmuz tarihleri arasında doğan Yengeç Burcu erkekleri Sarı yada kırmızıya çalar beyaz tenli, ince dudaklı, güzel çehreli ve orta boylu olurlar. Az çocukları olur ama hem kız hem erkek çocukları olur. Biri nikahlı biri nikahsız iki kadınla münasebette bulunabilirler. Annelerinden başka kadınların da sütünü emme ihtimalleri vardır. Tembelliği severler,çok uyurlar. Kış aylarında çok sık nezle olurlar. Seyahat etmeyi çok severler. Şöhret sahibi ve sengin olabilirler. :ok muhafazarak olanlar da vardır. Bu huylarını biraz kırabilirlerse giriştikleri her işte başarılı olabilirler. Çocukları çok severler ve çok iyi baba olurlar. Çok sık alkol almaktan çekinmelidirler.

Yengeç Burcu Kadınları (22 Haziran-23 Temmuz)

22 Haziran ile 1 Temmuz tarihleri arasında doğan Yengeç burcu kadınları beyaz tenli, orta boylu, güzel ve zarif çehreli, tatlı bakışlı ve zarif endamlıdırlar. Bağ, bahçeyi, sevk ve sefayı severler. Çocuklarının çoğu kızdır. Genelde sabırsızdırlar, sürekli değişiklik isterler. Tatmin edicidirler. Ailesiyle çok iyi geçinirler. Hayırlı günleri pazartesidir, paartesi günleri her zaman şansları yaver gitmiştir. Terzi, konfeksiyoncu gibi mesleklerde başarı sağlayabilrler.

2 İle 11 Temmuz tarihleri arasında doğan Yengeç Burcu kadınları esmer tenli açık kumral saçlı, uzun boylu, zayıf, ince vücutlu olurlar. Kaşları birbirine yakın ama düzgün, dudakları incedir. Akıllı ve irfan sahibidirler. Gördüklerini hemen yapabilme kabiliyetleri vardır. Erkekler arasında tarihleri yaverdir. Erkekler tarafından çabuk kandırılıp zarar görmelerinden korkulur. Bir kadınla münasebette bulunabilirler. Çocuklarının çoğu kız olur. Mevki sahibi kimseden yardım görürler. Çok uyurlar ve boş oturmayı çok severler. Bütün sıkıntılara katlanmasını bilirler. Çok sabırlıdırlar. Hayatlarının sonuna kadar sadece bir erkeği severler.

12 ile 22 Temmuz tarihleri arasında doğan Yengeç Burcu kadınları orta boylu ve kibirli olrular. Seyahat etmeyi, çok sık yer değiştirmeyi severler. Çok şehvetlidirler. Çok uyurlar ve tembelliğe de çok meyillidirler. Kaşları, gözleri, sözleri çok güzel olduklarından erkeklerin dikkatini çekerler. Takıları ve güzel kokuları severler. Bazı kadınlar muhafazakar olurlar, arkadaşlarına çok bağlı olurlar. Eski hatıralarına, geçmişlerine çok bağlı olurlar. Eski hayatlarından kopmakta zorlanırlar.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.