Ana Sayfa » Burcum ve Aşk

Akrep ve Aşkıyla Uyumu

Cumartesi, 22 Ağustos 2009Ilk Yorumu Siz Yapin!

AKREP – KOÇ
Birbirleri için yaratıldıkları söylenemez. Koç burcunun hareketliliği, dış yaşama merakı Akrep burcunun hoşuna gitmeyebilir. Eğer çabalanırsa ilişki ayakta tutulabilir. Çünkü Akrep burcunun aşırı bağlılığı ve sadakati Koç burcu için önemsiz görülür. Yani Akrep burcunun beklediği kadar yoğun değildir. Akrep burcunun beklentilerini karşılayamaması demek ilişkinin yıkılması demektir.

AKREP – BOĞA
Bu iki burcun çok farlı karakteristik özellikleri olmasına rağmen benzer yönleri de vardır. Akrep burcu sürekli gizemlilik peşinde kendinden çok Terazi burcuyla ilgilenmek ister. İlk planda karşısındakini tanımaktır önemli olan sonra kendisine önem gösterir. Akrep burcunun duygu yoğunluğu ve karmaşalığına karşın Boğa burcunun sakin ve dengeli yapısı Akrep burcuna uyum sağlayabilir.

AKREP – İKİZLER
Akrep İkizler bucu kadar canlı aktif değildir. İletişim eksikliği çekilebilir. İkizler burcu sürekli anlatan Akrep burcu ise sürekli dinleyen taraf olur. Akrep kendini asla yanıltmayan sezgi ve iç güdüleriyle hareket eder fakat İkizler burcu her konunun üstesinden gelebileceğini düşünür. Asla klasik bir ilişki yaşanamaz.

AKREP – YENGEÇ
Akrep burcunu gözü dışarıda gözükse de bu yanlış bir kanıdır. Sadakat Akrep burcu için çok önemlidir.Sahiplenici ve kıskançtır. Yengeç burcunun istediklerini ister; iyi bir yuva, kendine ait bir özel hayat… Akrep burcuyla Yengeç burcu konuşmadan da anlaşabilirler. Bir sıkıntı olduğunda Akrep burcu Yengeç burcunu hemen anlar, aynı şekilde böyle bir durumda Yengeç burcu da Akrepte olan değişiklikleri hemen anlar.

AKREP – ASLAN
İlişkide eğer tartışma kavga varsa Aslan burcu da Akrep burcu da kendini dizginlemeyi bilemeyebilir. O anda gözler döner ele gelen her şey birbirine fırlatılabilir. Ama bu davranış asla düşmanlık doğurmaz. Aksine birden hiçbir şey yokmuş gibi sevgi gösterisine geçilebilir. Bu ilişkide ilişkiyi götüren Aslan olacaktır, çünkü Akrep burcu karşısında daha uyumlu daha sakin ve anlayışlı oluverecektir. Akrep burcu inanılmaz bağlıdır. Sevdiğini tam manasıyla sever, bunu belli etmekte zorlansa bile karşısındaki gözlerine baktığında bunu anlayabilir.

AKREP – BAŞAK
Başak burcu hiçbir zaman Akrep burcunu tam olarak anlayamaz. Ama Akrep burcundan öğreneceği çok şey vardır. Akrep burcunun aşırı sahiplenici özelliği ilk başlarda Başak burcunu kızdırsa da ilişki oturduktan sonra Başak burcu Akrep burcunun sadakatine hayran kalacaktır. Akrep burcu işini planlı yapar, yatırımı, harcamalarını iyi bilir. Bu huy tutumlu olan Başağın hoşuna gidecektir.

AKREP – TERAZİ
Terazi burcu aydınlık, ince, seçkin ve zarif, Akrep burcu ise karanlık, gizemlidir. Burçlar birbirine zıttır ama birbirlerinin eksiklerini tamamlar. Terazi burcu son derece akılcı ve objektiftir ama duygu ve şehvet yönü zayıftır. Akrep burcu bunları tamamlar. Terazi konuşkandır, Akrep ise ketum. Terazi burcunun popüler olmaya ve bir sürü arkadaşa ihtiyacı vardır. Akrep burcunun böyle bir ihtiyacı yoktur. Terazi evlilik burcudur. Akrep ise çok sahiplenicidir ve sevgilisini hiç kimse ile paylaşmak istemez.

AKREP – AKREP
Bu ilişki güçlü ve iyidir. Her iki Akrep fiziksel ve duygusal olarak çok etkileyicidir. Duyguları kuvvetli ve derindir. Birlikte etrafı aşkla çevirecek ve dış dünyadan soyutlanacaksınız. İlişkideki sorun iki burcun birden sahiplenici ve kıskanç oluşudur. İlişkinin başında birbirlerini yakından takip ederler. Karşılarındakilere belli etmeden eşini yakından tanımaya çalışırlar. Bu ilişkide konuşmadan sadece gözlerle bile anlaşılabilir. Kaçamak bir bakış bile birbirlerine sayfalarca bilgi vermeye yeter.

AKREP – YAY
Akrep burcu kuvvetli, bir bakışta karşısındakinin gizli niyetlerini anlayabilen, kurnaz ve gerçekçidir. Yay burcu ise iyimser ve kolayca etki altında kalabilen karakterdedir. Bu zor bir beraberlik olacaktır. Akrep burcu su burcu olduğu için hassastır, Yay burcu ise acımasızca dürüsttür ve sözünü sakınmaz. Akrep burcu yapıcı, düşünceli yorumlara açıktır ve Yay burcunun bu Akrep burcunu çok etkiler. Yay burcu özgürlüğüne düşkündür evliliği hiç durmadan ileri bir tarihe atabilir.

AKREP – OĞLAK
Akrep burcu kurnazlığı ve sezgileri sayesinde özellikle işle ilgili anlaşmalarda başarılı olur. Akrep burcu Oğlak burcuna bu konuda yardımcı olabilir. Oğlak burcunun gerçekçi oluşu ve ayaklarını yere sağlam basması Akrep burcunun hoşuna gider bu özelliğinden dolayı ona duygusal olarak bağlanabilir. Akrep burcunun Oğlak burcuna olan aşkı derinleştikçe karşılığında ondan tam sadakat bekler. Oğlak burcu Akrep burcunun tam istediği gibi sona bağlanarak, sadık olacaktır.

AKREP – KOVA
Bu ilişkinin sürmesi çok zordur. Kova burcu duygusal değildir ve fazla bağlanmaz. Akrep burcu ise tam tersi sıcak duygulara sahiptir ve birlikte olduğu insanla çok ilgilidir. Kova burcu bu tutku ile karışık ilgi karşısında ne yapacağını bilemez. Kova burcu soğuk ve objektif olarak tanınır. Akrep burcu onun nasıl bu kadar duygusuz olabildiğini hep merak eder. Buna karşılık Kova burcu Akrep burcunun neden gözüyle gördüğüne değil de sezgilerinizle hissettiklerine inandığını merak eder. Ona bunu açıklamak zorunda olmak Akrep burcunu sinirlendirecektir.

AKREP – BALIK
Bu ilişki kalben ve ruhen çok tatmin edici olacaktır. Balık burcu Akrep burcunu çok az insanın anlayabileceği kadar iyi anlar.İki burç da hassas ve romantiktir. Bazen hiç konuşmadan da anlaşabilirler. Balık burcunun sezgileri o kadar güçlüdür ki Akrep burcunun kendinin bile farkına varmadığınız duyguları anlar. Balık burcu değişken burç olduğu için esnektir. Akrep burcu değişikliklere direnirken Balık burcu her koşula adapte olabilir. Balık burcu her türlü zorluk karşısında Akrep burcunu ileriye doğru destekleyecek ve yaratıcı çözümler getirecektir.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.