Ana Sayfa » Kişilik Analizi

Boğa Burcu Kişilik Analizi

Pazartesi, 25 Ocak 2010Ilk Yorumu Siz Yapin!

Boğa Burcu Erkekleri (21 Nisan-21 Mayıs)

21 Nisan 30 Nisan tarihleri arasında doğmuş olan Boğa Burcu erkekleri iyi huylu, güzel yüzlü,geniş alınlı,esmere yakın beyaz tenli, iri çeneli,birbirine yakın kaşlı ve yuvarlak yüzlü olurlar. Gözleri doğal sürmeli gibidir. Tatlı sözlüdürler. Şefkatlidirler ve izzet-i nefislerine düşkündürler. Lüksü severler. Yaşadıkları ortamların lüksü için ellerinden geleni yaparlar. Hassas ve serinkanlıdırlar. İnşaatçılık, madencilik ve çitçilikte çok başarı sağlayabilirler. Yaptıkları her işte pratik yollar ararlar.

1 ile 9 Mayıs tarihleri arasında doğan Boğa burcu erkekleri kırmızıya çalar beyaz tenli seyrek sakal ve saçlı, güzel yüzlü hafif çatık kaşlı ve uzun boylu olurlar. Gözleri genelde koyu renklidir. Konuşmaları çok düzgündür. Çok konuşmazlar. Herkes tarafından sevilirler. Aşk hayatlarında çok güçlüklerle karşılaşmazlar. Hangi alanda iş yapmak istiyorlarsa yapsınlar mutlaka başarılı olabilirler. Ellerine geçen imkanları değerlendirmeyi bilmelidirler. Bunun için çevresinde danışabileceklere danışsınlar.

10 ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğan Boğa Burcu erkekleri sarıya yakın esmer tenli, uzun boylu sık saçlı ve sakallı, düzgün sözlü, ve orta zekalıdırlar. Mal ve para biriktirmeye düşkün olurlar. Ama bu birikimlerin muhafazaları konusunda umursamaz davranırlar. Ev ve aile hayatlarında huzurun ilk sırada olmasını isterler. Sevdiklerine kalplerindeki duyguları açıklamayı bilmezler. Bu hususta çok çekingendirler. İnsanları sevdikleri kadar nefret etmeyi de bilirler. İmalatçılık ve çiftçilikte ayrı başarılar yakalayabilirler.

Boğa Burcu Kadınları (21 Nisan-21 Mayıs)

21 Nisan ile 30 Nisan tarihleri arasında doğan kadınlar buğday tenli siyah saçlı, uzun boylu, dolgun vücutlu, uzun boyunlu ve güzel yüzlü olurlar. Gözlerinde hafif bir kırmızılık vardır. Çok bilirler, hemen hemen her meslek hakkında bilgileri vardır. Bazı kadınların gözlerinde hafif kayma olur. Bunların hasetleri çoktur. Arkalarından konuşanı çoktur. Bu tarihte doğan kadınların suçları olmadığı halde iftiraya uğrayıp suçlanmaları ihtimali vardır. Esmer kişilerden zarar görme ihtimalinden korkarlar. İnsanlar arasında sözü dinlenir, sohbeti hoş kişiler olarak bilinirler. Ellerinde kendilerine özgü sanatları olduğundan vefat edinceye kadar kimseye muhtaç olmadan yaşayabilirler. Öğretmen, muhasebeci, sanatçı, terzi ve memur olabilirler.

1 ile 9 Mayıs tarihleri arasında doğan Boğa Burcu kadınları orta boylu ve iri vücutlu olurlar. Az konuşurlar, sevimlidirler. Gezmeyi çok severleri Yüzlerinde bir ben ya da bir iz vardır. Zariftirler. Ağızları küçüktür. Bakışları insanın ruhunun derinlerine tesir edecek kadar tatlı ve tesirlidir. Uyumayı severler, unutkanlıdır. Ayrıca sır saklamayı da bilmezler. Sağa sola kırıtarak yürürler. Genellikle çocukları kız olur. Severler ve sevilirler. Zevk ve eğlenceye düşkündürler. Çok gezdikleri için arkalarından farklı şekillerde laflar söylenebilir. Ellerine aldıkları işleri ciddiye almaya çalışırlar.

10 ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğan Boğa Burcu kadınları esmer tenli, kalın dudaklı, uzun kollu, ince ve zarif bedenli ve yuvarlak çehreli olurlar. Kaşlarının araları açık olup, incedir. Gözleri çabuk bozulur. Şehvetleri fazladır. İnatçıdırlar. Kızdıkları zaman hile yapmaya meyillidirler. Ayaklarında ya da başlarında yara izi bulunur. Çocukları genellikle erkek olur. Sağlıklarını muhafaza etmeleri için sıkça yıkanmaları gereklidir. Bu tarihte doğan kadınlar genç yaşlarında zengin, orta yaşlarında fakir ve ahir ömürlerinde yine zengin olurlar. İştahlıdırlar. Boğaz hastalıkları konusunda sıkıntı yaşayabilirler.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.