Ana Sayfa » Burcum ve Aşk

Balık Burcu ve Aşkıyla Uyumu

Cumartesi, 22 Ağustos 2009Ilk Yorumu Siz Yapin!

BALIK – KOÇ

İlişkinin tüm iplerini Koç burcuna bırakan Balık burcu biraz ilgi, biraz romantizm sayesinde Koç burcunun peşinden gidebilir. Balık burcunda bulunan kendinden başka her şeye ve herkese önem verme potansiyeli Koç burcunda bulunan her şeyden önce kendim anlayışına ters düşmeyecektir. Ama Koç burcu Balık burcunun çevresi tarafından suiistimaline izin vermeyecektir.

 

BALIK – BOĞA

Boğa burcunun gerçekçi, planlı hayatı, gelecek için düşünceleri Balık burcunun hayalperestliğini dengeleyecektir. Çünkü onun yerine de plan yapabilecek kadar gerçekçidir Boğa burcu. Balık burcu fedakârlıkta sınır tanımayacağı için Boğa burcunu mutlu etmeyi başaracaktır. Boğa burcu ise Balık burcunun bütün duygusallığına ayak uydurabilecektir.

 

BALIK – İKİZLER

İnişlerle çıkışlarla dolu bir ilişkidir bu. Burçların özellikleri birbirlerine çok zıttır. Ama unutmayın, zıt kutuplar birbirlerini çekerler. Balık burcu tutkuyla bağlanır, aşkı ölesiye yaşar. Ama İkizler burcu kendini kaptırmamaya kontrollü olma çabasındadır. Bu durum Balık burcunu tatmin etmeyebilir. İkizler burcunun dışarı hayata olan merakı Balık burcunu rahatsız etmez, çünkü o aşkın ayrı kaldığında alevleneceğine inanır.

 

BALIK – YENGEÇ

Balık burcu Yengeç burcunun istediği gibi bir karakterdir. Kolay incinen Balık burcu Yengeç burcunu incitmemeye özen gösterir. Balık burcu Yengeç burcunun endişelerini sezgileriyle kolayca anlayabilir. Her iki burç da kontrolü elinde tutmak istemektedir Ama bu tip küçük kavgalardan hoşlanmayan iki burç bunu dengelemeyi başarabilecektir. Yengeç burcu da Balık burcu da yalnız kalma isteğiyle sosyal hayat isteği arasında gidip gelecektir. Yengeç burcu Balık burcuna göre daha gerçekçidir. Ve bu ilişkinin ilerlemesi için bu gerçekçi tutumunu sürdürmelidir.

 

BALIK – ASLAN

Aslan burcunun aşka aşıklığı Balık burcu gibi duygusal, hassas bir karaktere uyum sağlayabilir. Ama birliktelik zor gibi görünüyor. Aslan burcu dış dünyayı çok sever, Balık burcuyla farklı yerlerde mekanlarda eğlenmeye bayılırlar. Ama Balık burcunun zaman zaman yalnız kalma isteği Aslan burcunun hoşuna gitmeyecektir. Balık karşılıksız olarak verici olduğu için ilişkiyi ayakta tutmak için çok uğraşacaktır. Aslan burcuna kırılsa da yine aşka sadık kalmaya çalışacaktır.

 

BALIK – BAŞAK

Balık burcu duyguları ile yaşar, hayal gücü gelişmiştir, rüyalar alemindedir ve başkalarına şefkat duyguları ile doludur. Başak burcu gerçekçi ve sağduyu sahibi olmasına rağmen hayatın gözle görünmeyen, gizemli yönlerini hissedebilir. Her iki burç da değişken olduğu için açık fikirli ve esnektirler. Ne Başak burcu ne Balık burcu inatçı olmadıklarından birbirleriyle yarışamazlar. Başak Burcu düzenli ve detaycıdır. Balık burcu ise karmaşa içinde yaşayabilir, hatta bu onun yaratıcılığına destek olur.

 

BALIK – TERAZİ

Yaratıcı Balık burcunun hassas yapısı, Terazi burcunun seviyeli yapısına çok uygundur. Her iki burç da şiirden, müzikten, güzel sanatlardan zevk alır. İlişkinizde gerçekçi olan taraf Terazi burcudur, olaylara pratik çözümler getirebilir. Balık burcu Terazi burcunun sevgilisi ise ona ilham verecek ve ufkunu açacaktır. Balık burcu duygusal ve romantiktir. Hayatın anlamı, dinler, başkalarının acıları ve onlara nasıl yardım edileceği hakkında konuşmak ister.

 

BALIK – AKREP

Bu ilişki kalben ve ruhen çok tatmin edici olacaktır. Balık burcu Akrep burcunu çok az insanın anlayabileceği kadar iyi anlar.İki burç da hassas ve romantiktir. Bazen hiç konuşmadan da anlaşabilirler. Balık burcunun sezgileri o kadar güçlüdür ki Akrep burcunun kendinin bile farkına varmadığınız duyguları anlar. Balık burcu değişken burç olduğu için esnektir. Akrep burcu değişikliklere direnirken Balık burcu her koşula adapte olabilir. Balık burcu her türlü zorluk karşısında Akrep burcunu ileriye doğru destekleyecek ve yaratıcı çözümler getirecektir.

 

BALIK – YAY

Zor bir birliktelik gibi görünse de esnek yapılı iki burç sorunları ortaya koyabilirlerse eğer çözümleri de üretebileceklerdir. En büyük fark Balık burcunun aşırı duygusal davranmasıdır. Bunu fark edip biraz duygularını gizlemeye çalışsa da başarılı olamayacaktır. Yay burcu ise bu davranışı aşırı alıngan olarak değerlendirecektir. Bu olgu Balık burcuna çok zalimce gelecektir. Yaya burcunun daha düşünceli olması gerektiğini söyler.

 

BALIK – OĞLAK

Mantık insanı olan Oğlak burcuyla görünüşte duygularını ön planda gösteren Balık burcu. Oğlak burcu Balık burcunu ne kadar keşfederse kendinden o kadar şey çıkarır ortaya. Balık burcu Oğlak burcuna sezgilerinden rüyalarından bahsedecektir, Oğlak buna inanmıyor gözükse de zamanla doğruluk payını görmezden gelemeyecektir. Oğlak burcu duygularında samimi ise Balık burcu Oğlak burcuna hiç yaşamadığı tadda duygular yaşatacaktır.

 

BALIK – KOVA

Özgür bir ruha sahip olan Kova burcu ilk zamanlar Balık burcundan çok etkilense de zamanla onun ilgisini karşılık göstermekte zorlanacaktır. Balık burcunun duygusal isteklerini karşılamak Kova burcuna zor gelecektir. Gerilimlerin bol olduğu bir ilişki söz konusudur. Aslında iki burcun da birbirlerinden öğreneceği çok şey vardır. Ama bu iletişimi koruyabilmek ikisi için de zordur.

 

BALIK – BALIK

Dünyaya bakış açısı zengin iki karakter… Programlardan uzak serbest maddiyatsız bir birliktelik yaşayabilirler. Birlikte vakit geçirmek iki karakter için çok uygundur. Balık bursu balık burcundan romantizm bekler. Zaman zaman bu beklenti kendi düşüncelerini karşılayamazsa yani daha fazla romantizm isteği doğarsa bir uzlaşmazlık söz konusu olabilir. Ama birbirleri anlayabilecekleri için anlayış yetinmeyle alakalıdır.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.