Ana Sayfa » Burcum ve Aşk

Aslan ve Aşkıyla Uyumu

Cumartesi, 22 Ağustos 2009Ilk Yorumu Siz Yapin!

ASLAN – KOÇ
Birbirlerine karşı zıt özellikleri yoktur. Birliktelik açısından sadece Aslan’ın kıskançlık özelliği baskınsa sorun yaşanabilir. Eğer kıskançlık dengelenebilirse sorunsuz bir ilişki yaşanabilir.Birlikte enerjik, heyecanlı dakikalar geçirebilirsiniz. İki burç için de birlikte zaman geçirmek ilişkiye en iyi destek demektir.

ASLAN – BOĞA
Aslan burcu Boğa burcunu ne kadar sahiplenirce Boğa burcu da Aslan burcunu o kadar sahiplenir. İlişkide bir üçüncü kişiye asla tahammül edemezler. Aslan burcu iltifat aşığı, Boğa burcu ise ilgi meraklısı olduğu için birbirlerini keşfedip uzun süreli ilişki yaşayabilirler.

ASLAN – İKİZLER
Aslan burcunun kendine olan güveni İkizler burcunu her zaman heyecanlandırır. Aslan düzenli bir hayata alışkındır ve öyle kalmak ister. Ama ikizler burcu renkli bir hayatı tercih eder. İkizler burcu Aslan burcunun esrarengiz tavrını hep merak eder. Aslan gayet soğukkanlı bir duruş sergiledikçe hayatında keşfedilecek daha çok şeyler var gösterişindedir. Bu da ilişkiyi ayakta tutan belki de en önemli unsurdur.

ASLAN – YENGEÇ
Aslan burcu girdiği ortamda hemen fark edilen ve gösterişe ilgi duyan bir karakterdir. Yengeç burcu ise ilk zamanlar Aslanın bu gösterişinden etkilense de ilişki ciddi boyutlara ulaştığında bu gösteriş lüks merakı konusunda Aslan burcunu uyarmalıdır. Yengeç burcu Aslan burcuna maddi yatırımlar yapmayı geleceğini de düşünmeyi öğretmelidir.

ASLAN – ASLAN
İki Aslan burcunun birlikteliği mükemmel de olabilir vasat daâ?¦ Aslan burçları hareketli, girişken ve romantiktir. Aynı zamanda da üstesinden gelemedikleri gururları vardır. Hayatı nasıl zevkli hale getirebileceklerini iyi bilirler. Birlikteliklerinde bu doz ya dengelenir, ya da beklenti fazlalaştığında uyuşmazlıklar doğabilir. Liderliği her ikisi de istediği için birinin alttan alması karşısındakini kendi gibi görüp anlayışlı karşılaması gerekir.

ASLAN – BAŞAK
Başak burcu plan yapacak Aslan burcu bu planlardan son derece memnun kalacaktır. Eğlence dolu, renkli bir ilişki yaşanacaktır. Başak burcu saygı ister emeğine karşılık takdir bekler. Eğer bu gibi beklentilerini Aslan burcu karşılayabilirse ilişki sağlam temellere oturmuş şekilde devam edecektir. Başak burcunun soğuk ve ilgisiz görüntüsü sadece dış dünya için geçerlidir, Aslan burcu onu kendi çevresiyle tanıştırmaktan asla çekinmemelidir.

ASLAN – TERAZİ
Birlikte yapacak çok işler vardır. Özellikle konuşulacak ve tartışılacak birçok konu. Ama Aslan burcu Terazi burcunun kendi fikrine zıt bir fikir savunduğuna şaşmamalıdır. Ama Terazi burcu adaletli olmayı tartıştığı konuda da ihmal etmez. Aslan burcu verdiği kararlar konusunda Terazi burcundan fikir almamalıdır. Bu konuda ufak problemler yaşayabilirler ama aşılmayacak bir şey değildir. Aslan burcu Terazi burcunun özenliliğine saygı göstermelidir. Çünkü Terazi burcu yaptığı her işi özenle yapmaya çalışır, acelesi yoktur, yavaş ama düzgün yapmayı tercih eder.

ASLAN – AKREP
İlişkide eğer tartışma kavga varsa Aslan burcu da Akrep burcu da kendini dizginlemeyi bilemeyebilir. O anda gözler döner ele gelen her şey birbirine fırlatılabilir. Ama bu davranış asla düşmanlık doğurmaz. Aksine birden hiçbir şey yokmuş gibi sevgi gösterisine geçilebilir. Bu ilişkide ilişkiyi götüren Aslan olacaktır, çünkü Akrep burcu karşısında daha uyumlu daha sakin ve anlayışlı oluverecektir. Akrep burcu inanılmaz bağlıdır. Sevdiğini tam manasıyla sever, bunu belli etmekte zorlansa bile karşısındaki gözlerine baktığında bunu anlayabilir.

ASLAN – YAY
Aslan burcu hiç kimsenin yanında kendini bu kadar mutlu hissetmemiştir. Maceracı hayat dolu ve cömert iki karakter birleşmesi tutkulu bir ilişki doğurur. Yay burcu özgürlüğüne düşkün bir burçtur, Aslan burcu eğer ilişkiyi resmileştirmekte Yay burcunun üzerine giderse onu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir. Ama Yay burcu baskıdan kaçsa da yine geri gelecektir.

ASLAN – OĞLAK
Aslan burcu da Oğlak burcu da bu ilişkiyi gerçekten yaşamak istiyorlarsa çok çaba göstermeleri gerekmektedir. Oğlak burcu çalışıp kazanmayı sever. Aslan burcu ise Oğlak burcunun bu çalışma azminde ayrı düşmekten şikayet etse de Oğlak burcunun ona sağladığı imkanları düşünerek bunu anlayışla karşılayabilir.

ASLAN – KOVA
Kova burcu bireysel, bağımsız ve farklı görünür. Aslan burcu Kova urcunun bu tutumunu merakla izler, her gün onu keşfetmeye devam eder. Aslan her zaman saygı duyulmak ister Kova ise her şeyi sorguladığı gibi bunu da sorgulayacaktır. Aslan burcu Kova burcunun ani isyanlarına alışmak zorunda kalmazsa bu arada problemlerin başlamasına neden olabilir. Orta noktayı bulamamak demek bu ilişkinin baştan yanlış olduğunu gösterir.

ASLAN – BALIK
Aslan burcunun aşka aşıklığı Balık burcu gibi duygusal, hassas bir karaktere uyum sağlayabilir. Ama birliktelik zor gibi görünüyor. Aslan burcu dış dünyayı çok sever, Balık burcuyla farklı yerlerde mekanlarda eğlenmeye bayılırlar. Ama Balık burcunun zaman zaman yalnız kalma isteği Aslan burcunun hoşuna gitmeyecektir. Balık karşılıksız olarak verici olduğu için ilişkiyi ayakta tutmak için çok uğraşacaktır. Aslan burcuna kırılsa da yine aşka sadık kalmaya çalışacaktır.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.