Ana Sayfa » Burcum ve Aşk

Başak ve Aşkıyla Uyumu

Cumartesi, 22 Ağustos 2009Ilk Yorumu Siz Yapin!

BAŞAK – KOÇ
Başak burcunun detaycı özelliği Koç burcunun her şeyi bütün olarak görmesine ters düşebilir. Ama Koç burcunun fedakârlık özelliği Başak burcunu kabullenip onun titizliğine planlılığına uyabilir. Eğer Başak burcu özelliklerini dengeleyemiyorsa Koç burcunun daha fazla dayanmaya gücü olmayabilir.

BAŞAK – BOĞA
Boğa burcu da Başak burcu gibi verdiği sözünden dönmez, asla unutmaz ama başak burcunun edindiği sorumluluk endişeli tavır Boğa burçlarında görülmez, Boğa burçları Başak burçlarına göre daha rahat tavırlıdır. Bütün önemli konulara ortak karar verebilen bir ilişki yaşanır. Boğa burcu da Başak burcu da ayakları yere sağlam basan karakterlerdir. Başak burcunun öğretici sahiplenici tarafıyla Boğa burcu bir çok konuda yaşamadan tecrübe kazanabilir.

BAŞAK – İKİZLER
Başak burcunun çalışkan hali İkizler burcunun çok hoşuna gider. Ama ikisi de hep endişelidir. Sorunlara çözüm bulmaktan da birlikte telaş yaşamaya koyulurlar. Başak çok iyi bir organizatördür. Bu yüzden İkizlerin hayatını düzene sokabilir. Başak sadıktır, asla aldatmaya yeltenmezi İkizler bu konuda dikkatli davranması gerekir.

BAŞAK – YENGEÇ
Başak burcu düzenli, tutumlu planlıdır. Yengeç burcu gibi Başak burcu da güvenlik arayışı içindedir. Kolayca anlaşabilir iki karakteri görebiliriz. Evham konusunda Başak da Yengeç de aynı potansiyeldedirler, bu konuda birbirlerine destek olmalıdırlar, neyse ki aynı konulara endişelenmezler. Başak burcu iletişimi iyi hoşsohbettir. Yengeç burcuyla sohbetleri tadında ve zevkli geçecektir.

ASLAN – BAŞAK
Başak burcu plan yapacak Aslan burcu bu planlardan son derece memnun kalacaktır. Eğlence dolu, renkli bir ilişki yaşanacaktır. Başak burcu saygı ister emeğine karşılık takdir bekler. Eğer bu gibi beklentilerini Aslan burcu karşılayabilirse ilişki sağlam temellere oturmuş şekilde devam edecektir. Başak burcunun soğuk ve ilgisiz görüntüsü sadece dış dünya için geçerlidir, Aslan burcu onu kendi çevresiyle tanıştırmaktan asla çekinmemelidir.

BAŞAK – BAŞAK
Her şeyin en mükemmelini isteyen bir çift ama acaba beklentilerini kendileri gösterebiliyorlar mı? Bir tarafın daha baskın olmasına razı gelinebilinirse ilişki yürütülebilir. Yardımseverlikte sınıf tanımaz, başkalarının işleriyle uğraşmaktan kendi ilişkinize az vakit ayırdığınızı fark edebilirsiniz. Tartışmalarda Başak burcu Başak burcuna keskin ağır sözler sarf edebilir, bu sırada kırılan kalplerin düzelmesi zaman alacaktır.

BAŞAK – TERAZİ
Aradaki tutkuyu derin tutmak için bazı fedakarlıklar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Başak burcu işinden eğlenmeye vakit ayıramazken Terazi burcu çalışırken, iş yaparken bile eğlenebilir. Bu konuda Başak burcu Terazi burcundan çok şey öğrenecektir. Terazi burcu canlı, konuşkandır, Başak burcu onun bu yönünü çok sever, çünkü kapalı bir yapısı olsa da kendini samimiyetle ifade edebilir.

BAŞAK – AKREP
Başak burcu hiçbir zaman Akrep burcunu tam olarak anlayamaz. Ama Akrep burcundan öğreneceği çok şey vardır. Akrep burcunun aşırı sahiplenici özelliği ilk başlarda Başak burcunu kızdırsa da ilişki oturduktan sonra Başak burcu Akrep burcunun sadakatine hayran kalacaktır. Akrep burcu işini planlı yapar, yatırımı, harcamalarını iyi bilir. Bu huy tutumlu olan Başağın hoşuna gidecektir.

BAŞAK – YAY
İlişkinin iyi olma ihtimali, kötü olma ihtimali de vardır. Esneklik eğer iki taraf içinde vazgeçilemezse tehlikeli durum var demektir. Yay burcunun iyimserliği, risk alabilmesi Başak burcunun hoşuna gidecektir. Yay burcunun dobralığı zaman zaman Başak burcunu incitebilir. Başak burcu genelde endişelidir, Yay burcu ise tam tersi çok rahattır, hiçbir şeyi kafasına takmaz. Bu konuda Başak burcunu dengeleyebilir, yardımcı olabilir.

BAŞAK – OĞLAK
Oğlak burcu Vaşak burcu için iyi bir seçimdir. Çünkü iki karakter de çalışkan ve azimlidir. Çevrelerinde hep önemli insanlar vardır, önemli insanlarla önemli konuları konuşmayı seçerler. İki burç da kimseyi yarı yolda bırakmaz, sorumsuz insanlardan nefret ederler. Zengin bir ilişki geleceğe yönelik adımları bol bir çift olabilirler.

BAŞAK – KOVA
Kova burcu tuhaf, farklı, meraklı, geleneklere karsı, soğuk, tarafsız ve bazen de unutkandır. Başak burcu ise geleneklere önem veren, dikkatli, düşünceli, detaycı, meraklı, üretken, soğuk ve tarafsızdır. Konuşacak konular hiçbir zaman tükenmeyecektir. Başak burcu merak ettikçe araştırdıkça Kova burcuyla paylaşacaktır. Başak burcu ağır başlayan ilişkide çok fazla romantizm beklememelidir. Kova burcu ilişkide sevgili aynı zamanda sıkı bir arkadaş olmak ister. İki burcun da özel hayatı, bireyselliği, kendi kendinize yetmeniz çok önemlidir. Evlenerek bunları kaybetmekten korkabilirler.

BAŞAK – BALIK
Balık burcu duyguları ile yaşar, hayal gücü gelişmiştir, rüyalar alemindedir ve başkalarına şefkat duyguları ile doludur. Başak burcu gerçekçi ve sağduyu sahibi olmasına rağmen hayatın gözle görünmeyen, gizemli yönlerini hissedebilir. Her iki burç da değişken olduğu için açık fikirli ve esnektirler. Ne Başak burcu ne Balık burcu inatçı olmadıklarından birbirleriyle yarışamazlar. Başak Burcu düzenli ve detaycıdır. Balık burcu ise karmaşa içinde yaşayabilir, hatta bu onun yaratıcılığına destek olur.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.