Ana Sayfa » Burcum ve Aşk

Terazi ve Aşkıyla Uyumu

Cumartesi, 22 Ağustos 2009Ilk Yorumu Siz Yapin!

TERAZİ – KOÇ
Uyumlu olmasının en büyük özelliği birbirlerine zıt karakterlerde olmasıdır. Zıt kutupların birbirlerini çekmesi misali, birbirlerini tamamlayıcıdırlar. Ama ilişkide bu iki burç karşılaştığında ya gıpta edinilecek bir ilişki yaşarlar ya da birbirlerini tanımamış olmak isterler. Terazi burcunun uzlaşıcı özelliği, orta yolu bulma çabası Koç burcunun diktatörlük özelliğini bastırmasıyla gerçekleşebilir.

TERAZİ – BOĞA
Bol fikir tartışmalı, felsefik konuları içeren konulardan Boğa burcu zaman zaman sıkılabilir. Terazi burcuna tatlı dili kullanarak her istenen yaptırılabilir. Boğa burcuna karar vermesi konusunda öncülük eder. çünkü kesin kararlıdır. Boğa burcu Terazi burcunun sosyal hayatına katılmak ister ama onun hızına yetişemeyebilir. Çünkü bu kadar insanla diyalogu lüzumsuz görür.

TERAZİ – İKİZLER
İki burç da aşırı faal oldukları için eğlenceli bir birliktelik yaşarlar. Evde oturmak İkizler burcuna da Terazi burcuna da uymayan bir iştir. Zaten İkizler burcunun kendi çevresi çoktur. Terazi burcunun da kendi çevresi çoktur. İlişki kendini ispatladığında bu çevre birleşmekle yetinmez genişledikçe çoğalır. Kin tutamayan iki karakter kavga ettiklerinde konu uzatılmadan kapanacaktır.

TERAZİ – YENGEÇ
Aralarındaki sorun Terazi burcunun dış dünyasıyla aşırı ilgisindendir. Yengeç burcu ise içe dönük ailesine önem gösteren bağımlı bir karakterdir. Terazi burcu eğlenceye ve değişik insanlara ihtiyaç duyarken Yengeç burcu elindeki sahip olduklarıyla sınırlı kalmayı ister. Birlikte vakit geçirmekten daha keyifli hiçbir şey yoktur. Terazi geleceği için planlar yapmaz, Yengeç ise tam tersi düşüncededir. Terazi burcunun gelecekle ilgili yapmaya çalıştığı planların hiç biri Yengeç burcuna yeterli gelmez.

TERAZİ – ASLAN
Birlikte yapacak çok işler vardır. Özellikle konuşulacak ve tartışılacak birçok konu. Ama Aslan burcu Terazi burcunun kendi fikrine zıt bir fikir savunduğuna şaşmamalıdır. Ama Terazi burcu adaletli olmayı tartıştığı konuda da ihmal etmez. Aslan burcu verdiği kararlar konusunda Terazi burcundan fikir almamalıdır. Bu konuda ufak problemler yaşayabilirler ama aşılmayacak bir şey değildir. Aslan burcu Terazi burcunun özenliliğine saygı göstermelidir. Çünkü Terazi burcu yaptığı her işi özenle yapmaya çalışır, acelesi yoktur, yavaş ama düzgün yapmayı tercih eder.

TERAZİ – BAŞAK
Aradaki tutkuyu derin tutmak için bazı fedakarlıklar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Başak burcu işinden eğlenmeye vakit ayıramazken Terazi burcu çalışırken, iş yaparken bile eğlenebilir. Bu konuda Başak burcu Terazi burcundan çok şey öğrenecektir. Terazi burcu canlı, konuşkandır, Başak burcu onun bu yönünü çok sever, çünkü kapalı bir yapısı olsa da kendini samimiyetle ifade edebilir.

TERAZİ – TERAZİ
Terazi insanı ince görüntüsünün ardında güçlü bir burçtur ve zaman zaman fazla otoriter olabilir. Buna dikkat etmelidir, bu ilişkide iki lider birden olacaktır. İki burç da istediklerini tatlılıkla yaptırabileceğini bilmelidir. Birbirlerinin zayıf ve güçlü yönlerini çok iyi bilebilirler. Bunun için de destek beklerler. Birbirlerine yeter ama eksiklerini tamamlayamazlar.

TERAZİ – AKREP
Terazi burcu aydınlık, ince, seçkin ve zarif, Akrep burcu ise karanlık, gizemlidir. Burçlar birbirine zıttır ama birbirlerinin eksiklerini tamamlar. Terazi burcu son derece akılcı ve objektiftir ama duygu ve şehvet yönü zayıftır. Akrep burcu bunları tamamlar. Terazi konuşkandır, Akrep ise ketum. Terazi burcunun popüler olmaya ve bir sürü arkadaşa ihtiyacı vardır. Akrep burcunun böyle bir ihtiyacı yoktur. Terazi evlilik burcudur. Akrep ise çok sahiplenicidir ve sevgilisini hiç kimse ile paylaşmak istemez.

TERAZİ – YAY
Yay burcunun dobralığı Terazi burcunu rahatsız edebilir. Yay burcunun bu kadar dürüst ve açık olması Terazi burcunu incitecektir. Yay bireyselliğini ve özgürlüğünü kaybetmekten korkmaktadır. Birbirlerinin ilgi alanları çok yakın olduğu için birlikte vakit geçirmek iki burcun da hoşuna gidecektir.

TERAZİ – OĞLAK
Terazi burcunun görünüşüne önem vermesi Oğlak burcunun hoşuna gidecektir. Oğlak burcu çoğu zaman ciddi ve endişelidir. Terazi burcu öyle değildir ve Terazi burcunun etkisiyle sevgi daha rahat yaşanacaktır. İlişkide sorunlar Oğlak burcunun çok çalışmasından kaynaklanacaktır. Uğraşıp halledilmesi gereken bazı sorunlarınız olacaktır.

TERAZİ – KOVA
Kova burcu özgürlüğüne düşkün, yakın ilişkilerden kaçan bir karakterdir. Terazi burcu ise evlilikten yanadır. Terazi burcu ilişkinin ciddileşmesini beklerken Kova burcu bu konudaki uzaklığını belli edebilir. Buna karşılık Terazi burcu sabırlı olmalıdır. Temelde birbirine çok uygun burçlardır. Terazi burcu aşık olmadan önce arkadaş olmak ister. Kova burcu bunu kabul edecektir. Kova burcu, Terazi burcunun en iyi dostu olabilir.

TERAZİ – BALIK
Yaratıcı Balık burcunun hassas yapısı, Terazi burcunun seviyeli yapısına çok uygundur. Her iki burç da şiirden, müzikten, güzel sanatlardan zevk alır. İlişkinizde gerçekçi olan taraf Terazi burcudur, olaylara pratik çözümler getirebilir. Balık burcu Terazi burcunun sevgilisi ise ona ilham verecek ve ufkunu açacaktır. Balık burcu duygusal ve romantiktir. Hayatın anlamı, dinler, başkalarının acıları ve onlara nasıl yardım edileceği hakkında konuşmak ister.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.