Ana Sayfa » Kişilik Analizi

Balık Burcu Kişilik Analizi

Salı, 23 Mart 2010Ilk Yorumu Siz Yapin!

Balık Burcu Erkek 20 Şubat- 21 Mart

20 ile 20 Şubat tarihleri arasında doğan erkekler esmer tenli, iri vücutlu, uzun boylu, büyükçe ağızlıdırlar. Büyükler tarafından ve mevkii sahibi kişiler tarafından hep sevilen kişi olurlar. Genellikle hep sağlıklı görünürler. Alkol kullanmaya karşı meyilleri vardır. Kendilerini ikiyüzlü dostlarından korumaları gerekir. Çok güzel de değildirler çirkin de değildirler.

1 ile 9 Mart tarihleri arasında doğan erkekler beyaz tenli, uzun boylu, hafif yassı yüzlü, büyük burunlu, kumral saçlı, ufak gözlü, kalın dudaklıdırlar. Tatlı dilli ama aynı zamanda öfkelidirler de. Sıcak, cana yakın ve hoş mizaçlıdırlar. Entrikalardan hoşlanmazlar, dedikodu dinler ama yapmayı sevmezler. Genellikle sağlıklı olurlar ama soğuk algınlığı sık sık karşılaştıkları bir hastalıktır. Çabuk atlatırlar.

10 ile 21 Mart tarihleri arasında doğan erkekler sarı benizli, uzun boyludurlar. Çok sık olmasa da esmer tenlileri de bulunur. Son derece öfkeli, çok kuvvetli, kalın dudaklı ve geniş ağızlı olurlar. Gözleri parlaktır. Yüzlerinde çil veya yara izi bulunur. Ahbapları çoktur. İyi bir meslek sahibi olurlar. Salı ve Perşembe günleri uğurlu günleridir. 25 yaşına kadar sıkıntı ve zahmet çekerler ama sonra daha rahat bir hayata kavuşurlar. Gezmekten hoşlanırlar. Daima huzursuz halleri vardır, her an kavga etmeye hazır gibidirler.

Balık Burcu Kadın 20 Şubat- 21 Mart

20 ile 29 Şubat tarihleri arasında doğan kadınlar esmer veya buğday tenli, iri vücutlu, uzun boylu, düzgün kaşlı olurlar. Ayakları büyükçedir. Yüzlerinde bir iz ya da başlarında bir ben vardır. Ellerine geçen mal ve parayı olur olmaz yerlere harcarlar. Cinsi münasebetten hoşlanırlar. Sağlıkları genellikle iyidir ama sadece karın bölgesindeki hastalıklara karşı hassastırlar. Keyif verici içeceklerden korunmaları gerekmektedir.

1 ile 9 Mart tarihleri arasında doğan kadınlar beyaz tenli, ince dudaklı, orta boyludurlar. Hakkı severler batıl inançlardan nefret ederler. Şiir, mizah, şaka gibi şeylerden hoşlanırlar. Şehvetleri çoktur. Zevk ve sefaya meraklıdırlar. Eğlenceli bir hayat isterler. 45 yaşından sonra hacca gitmeye merak salarlar. Genellikle sağlıklıdırlar.

10 ile 21 Mart tarihleri arasında doğan kadınlar sarı tenli, zarif vücutlu ince ve kırmızı dudaklıdır. Saçları ve kaşları seyrektir. Kolları uzundur, boyları ota hallidir. Alışverişte bahtları açıktır. Erkekler tarafından çok sevilirler ama kadınlar tarafından kıskanılırlar. Gezmeyi severler. Daima huzursuz bir hal vardır üzerlerinde. Kavga etmekten kaçınmaları gerekmektedir. Kendileri hakkında kötü düşünülmesinin en önemli sebebi kavgadan kaçmamalarıdır.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.