Ana Sayfa » Burcum ve Aşk

İkizler ve Aşkıyla Uyumu

Cumartesi, 22 Ağustos 2009Ilk Yorumu Siz Yapin!

İKİZLER – KOÇ
İkizlerin tavır değişikliklerini sorun haline getirebilecek olan Koç baskın olmak isteyeceğinden huzursuzlukların bol olacağı bir ilişki söz konusu olabilir.Ama ikizlerin değişkenliği yani her karaktere uyabilme özelliği sayesinde Koç burcuyla uyumlu da olabilir.

İKİZLER – BOĞA
İkizler burcu Boğa burcunun adeta eksiklerini tamamlar. Boğa burcu İkizler burcuna göre daha garanticidir. Risk almayı sevmez, yapacağı işi iyice düşünür, taşınır. Ama İkizler burcundaki tez canlılık Boğa burcuna garip gelebilir. İkizler hata yapmaktan korkmaz, hatalarından kendine ders alır.

İKİZLER – İKİZLER
Romantizmin olmadığı ama üretkenliğin bol olduğu, orijinal fikirlerle yaşanan bir hayat… İki İkizler burcu da çok yoğun bir tempoya alışmışlardır. Zaman zaman yorulmuşluktan şikayet edilse de hayatı birlikte eğlenceli hale çevirebilirsiniz. İki taraf da konuşkan ve ilgiyi canlı tutabilecek özelliktedir. Aşk kalpten çok kafada şekil alır. İletişim eksikliği çekmezler.

İKİZLER – YENGEÇ
İlk bakıldığında karakteristik özellik bakımından birlikte gördüğümüzde ilişkiden çekinilmesi gerektiği sanılması doğaldır. Ama biraz çaba gösterildikten sonra çok sıkı bir ilişki elde edilebilir. İkizler burcu hareketli yaşamayı severken Yengeç burcu geleneklere bağlı kalmayı ister. Ama tabii ki de bunun bir ortasını bulmak gerekir. İki tarafın olduğu gibi kabullenmesiyle bütün sorunlar ortadan kalkacaktır.

İKİZLER – ASLAN
Aslan burcunun kendine olan güveni İkizler burcunu her zaman heyecanlandırır. Aslan düzenli bir hayata alışkındır ve öyle kalmak ister. Ama ikizler burcu renkli bir hayatı tercih eder. İkizler burcu Aslan burcunun esrarengiz tavrını hep merak eder. Aslan gayet soğukkanlı bir duruş sergiledikçe hayatında keşfedilecek daha çok şeyler var gösterişindedir. Bu da ilişkiyi ayakta tutan belki de en önemli unsurdur.

İKİZLER – BAŞAK
Başak burcunun çalışkan hali İkizler burcunun çok hoşuna gider. Ama ikisi de hep endişelidir. Sorunlara çözüm bulmaktan da birlikte telaş yaşamaya koyulurlar. Başak çok iyi bir organizatördür. Bu yüzden İkizlerin hayatını düzene sokabilir. Başak sadıktır, asla aldatmaya yeltenmezi İkizler bu konuda dikkatli davranması gerekir.

İKİZLER – TERAZİ
İki burç da aşırı faal oldukları için eğlenceli bir birliktelik yaşarlar. Evde oturmak İkizler burcuna da Terazi burcuna da uymayan bir iştir. Zaten İkizler burcunun kendi çevresi çoktur. Terazi burcunun da kendi çevresi çoktur. İlişki kendini ispatladığında bu çevre birleşmekle yetinmez genişledikçe çoğalır. Kin tutamayan iki karakter kavga ettiklerinde konu uzatılmadan kapanacaktır.

İKİZLER – AKREP
Akrep İkizler bucu kadar canlı aktif değildir. İletişim eksikliği çekilebilir. İkizler burcu sürekli anlatan Akrep burcu ise sürekli dinleyen taraf olur. Akrep kendini asla yanıltmayan sezgi ve iç güdüleriyle hareket eder fakat İkizler burcu her konunun üstesinden gelebileceğini düşünür. Asla klasik bir ilişki yaşanamaz.

İKİZLER – YAY
Yay burcunun pratik zekası İkizler burcunu etkilemiştir. Her iki burçta seyahati yeni şeyler keşfetmeyi çok sever. Birlikte iyi vakit geçirebilirsiniz. Farklı ortamlarda takılmış olsanız da arkadaş çevreniz birbirleriyle iyi anlaşacak karakterlerden oluşmuştur. Bilgi toplamak ve bilgi yayma merakı hem Yay burcunun hem İkizler burcunun ortak özelliğidir.

İKİZLER – OĞLAK
İkizler burcu her kısımdan insanlarla bir araya gelebilir, sohbet edebilir, insan ayrımı yapmaz. Ama Oğlak burcu genellikle aydın insanların yanında keyif alır. Oğlak burcu gelecekçi yaşar, planlı programlıdır, ama İkizler burcu yaşadığı gününden keyif alma düşüncesindedir, yarınını düşünmez. Bu konuda birbirlerini dengelemeleri gerekmektedir. Oğlak burcunun çok çalışmasından İkizler burcu kızmaz, kabul ederse istediği eğlence dolu hayatı yaşayabilir.

İKİZLER – KOVA
Kova önyargısız, hakları önemseyen bir karakterdir. İkizler burcunun Kova burcuyla ilişki yaşaması zor değildir. Dışarı hayatı seven İkizler burcu Kova burcunun ilgisiz görünüp yaptığı jestlerle ilgili olduğunu kanıtladığında ilişkinin yürüyebileceğini anlayacaktır. İlişki heyecanlı renkli geçecektir.

İKİZLER – BALIK
İnişlerle çıkışlarla dolu bir ilişkidir bu. Burçların özellikleri birbirlerine çok zıttır. Ama unutmayın, zıt kutuplar birbirlerini çekerler. Balık burcu tutkuyla bağlanır, aşkı ölesiye yaşar. Ama İkizler burcu kendini kaptırmamaya kontrollü olma çabasındadır. Bu durum Balık burcunu tatmin etmeyebilir. İkizler burcunun dışarı hayata olan merakı Balık burcunu rahatsız etmez, çünkü o aşkın ayrı kaldığında alevleneceğine inanır.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.