Ana Sayfa » Burcum ve Aşk

Kova ve Aşkıyla Uyumu

Cumartesi, 22 Ağustos 2009Ilk Yorumu Siz Yapin!

KOVA – KOÇ

Geleceğe dönük iki ayrı burç. Kova burcunun rahatlığı Koç burcunun hoşuna gidecektir. Ama iki burçta esnek fikirli olacağından orta yolu bulmakta zorlanacaklardır. Kova burcu Koç burcunu asla sıkmaz, bunaltmaz.Kova burcunun keskin zekası, yenilikçiliği Koç burcuna çok cazip gelir.

 

KOVA – BOĞA

Bu ilişkinin devam edip etmeyeceği kesin değil. Boğa burcu Kova burcuna aşık olup olmadığına emin değil. Kova burcu Boğa burcuna aşık olup olmadığına emin değil. Kovanın aşırı yenilikçi çözümleri Boğa burcunun hoşuna gitmeyebilir. Çünkü Boğa burcu klasikleşmişlikten yanadır. Ne yapılırsa yapılsın ilişki adına samimiyet eksikliği olduğunu, sıcaklılığın sınırlı olduğu bir ilişki olduğu kolayca fark edilecektir.

 

KOVA – İKİZLER

Kova önyargısız, hakları önemseyen bir karakterdir. İkizler burcunun Kova burcuyla ilişki yaşaması zor değildir. Dışarı hayatı seven İkizler burcu Kova burcunun ilgisiz görünüp yaptığı jestlerle ilgili olduğunu kanıtladığında ilişkinin yürüyebileceğini anlayacaktır. İlişki heyecanlı renkli geçecektir.

 

KOVA – YENGEÇ

Kova burcunun başarılı hayatı, bilim adamı gibi yaşantısı başta Yengeç burcunu etkilemiş olsa da zamanla Yengeç burcu Kova burcunun bu mesafeli tavrından rahatsız olacaktır. Kova burcu bireyseldir, bir çift gibi düşünemez ve hareket edemez. Bu yüzden bu ilişkide verici taraf hep Yengeç burcu olacaktır. Kova burcu evliliğe elinden geldiğince direnir. Eğer evlilik olmuşsa da zamanla beklediği sıcaklığı bulamayan Yengeç hüsrana uğrayabilir.

 

KOVA – ASLAN

Kova burcu bireysel, bağımsız ve farklı görünür. Aslan burcu Kova urcunun bu tutumunu merakla izler, her gün onu keşfetmeye devam eder. Aslan her zaman saygı duyulmak ister Kova ise her şeyi sorguladığı gibi bunu da sorgulayacaktır. Aslan burcu Kova burcunun ani isyanlarına alışmak zorunda kalmazsa bu arada problemlerin başlamasına neden olabilir. Orta noktayı bulamamak demek bu ilişkinin baştan yanlış olduğunu gösterir.

 

KOVA – BAŞAK

Kova burcu tuhaf, farklı, meraklı, geleneklere karsı, soğuk, tarafsız ve bazen de unutkandır. Başak burcu ise geleneklere önem veren, dikkatli, düşünceli, detaycı, meraklı, üretken, soğuk ve tarafsızdır. Konuşacak konular hiçbir zaman tükenmeyecektir. Başak burcu merak ettikçe araştırdıkça Kova burcuyla paylaşacaktır. Başak burcu ağır başlayan ilişkide çok fazla romantizm beklememelidir. Kova burcu ilişkide sevgili aynı zamanda sıkı bir arkadaş olmak ister. İki burcun da özel hayatı, bireyselliği, kendi kendinize yetmeniz çok önemlidir. Evlenerek bunları kaybetmekten korkabilirler.

 

KOVA – TERAZİ

Kova burcu özgürlüğüne düşkün, yakın ilişkilerden kaçan bir karakterdir. Terazi burcu ise evlilikten yanadır. Terazi burcu ilişkinin ciddileşmesini beklerken Kova burcu bu konudaki uzaklığını belli edebilir. Buna karşılık Terazi burcu sabırlı olmalıdır. Temelde birbirine çok uygun burçlardır. Terazi burcu aşık olmadan önce arkadaş olmak ister. Kova burcu bunu kabul edecektir. Kova burcu, Terazi burcunun en iyi dostu olabilir.

 

KOVA – AKREP

Bu ilişkinin sürmesi çok zordur. Kova burcu duygusal değildir ve fazla bağlanmaz. Akrep burcu ise tam tersi sıcak duygulara sahiptir ve birlikte olduğu insanla çok ilgilidir. Kova burcu bu tutku ile karışık ilgi karşısında ne yapacağını bilemez. Kova burcu soğuk ve objektif olarak tanınır. Akrep burcu onun nasıl bu kadar duygusuz olabildiğini hep merak eder. Buna karşılık Kova burcu Akrep burcunun neden gözüyle gördüğüne değil de sezgilerinizle hissettiklerine inandığını merak eder. Ona bunu açıklamak zorunda olmak Akrep burcunu sinirlendirecektir.

 

KOVA – YAY

İki burçta sosyal olmayı, evde oturmaktansa dışarıda yeni insanlarla yeni konular hakkında konuşmayı tercih eden karakterlerdir. Hayata olumlu bakan ve pozitif enerji saçan iki karakterâ?¦ Yaya burcunun açık sözlülüğü Kova burcunu rahatsız etmekten ziyade etkiler bile. Yay burcu gibi Kova burcu da özgürlüğüne düşkündür. Bağımlı yaşamayı kabul etmek istemez. Yay burcu bundan rahatsız olmaz çünkü bu şekilde istediği hayatı da yaşayabilir.

 

KOVA – OĞLAK

Kova insanı toplum içinde statüye önem vermez, Bu yüzden Oğlan burcuna bir çok yön ters gelebilir.Kova insanı duygusal değildir. Oğlak bunu yanlış yorumlayarak soğuk karakter görebilir. İki burç da farklı yönlerden liderdir. Eğer uyum sağlanabilmek için çaba varsa bi ilşki başlanabilir ama ileriye dönüklüğü tamamen sabra bağlıdır.

 

KOVA – KOVA

Kova burçlarının geleneksellikten uzak oluşu, yenilikçiliği renkli bir ilişki yaşanmasında önemli rol oynar. Birbirlerini iyi tanırlar ve belirledikleri hedeflerde kararlı bir şekilde birlikte yol alırlar.Baskısız bir ilişki yaşanacaktır. Sosyallikte sınır tanınmaz. Birliktelikten tatmin olan herhangi bir taraf kalıcılığı isteyecektir.

 

KOVA – BALIK

Özgür bir ruha sahip olan Kova burcu ilk zamanlar Balık burcundan çok etkilense de zamanla onun ilgisini karşılık göstermekte zorlanacaktır. Balık burcunun duygusal isteklerini karşılamak Kova burcuna zor gelecektir. Gerilimlerin bol olduğu bir ilişki söz konusudur. Aslında iki burcun da birbirlerinden öğreneceği çok şey vardır. Ama bu iletişimi koruyabilmek ikisi için de zordur.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.