Ana Sayfa » Kişilik Analizi

Başak Burcu Kişilik Analizi

Salı, 23 Mart 2010Ilk Yorumu Siz Yapin!

Başak Burcu Erkek 24 Ağustos-23 Eylül

24 Ağustos ile 2 Eylül tarihleri arasında doğan erkeklerin sarıya çalar beyaz tenleri olur. Uzun boylu ve toplu vücutları vardır. Kaşları düzgündür. Hemen sinirlenir ama çok çabuk da barışırlar. Kadınlardan yana talihlidirler. Yüzlerinde çiçek bozuğu, leke, çil, veya bir ben vardır. Cinsel hayatları renklidir. Baş dönmesinden şikayet edebilirler.

3 ile 12 Eylül tarihleri arasında doğan erkeklerin beyaz tenli, uzunca boylu mütenasip vücutlu olurlar. Kadınların arasında muhterem bir yer edinirler. Güzel kokulara meraklıdırlar. Bağ ve bahçeyle uğraşmayı çok severler. İçki ve eğlence merakları da vardır. Güzel sesi ve çalgıyı da severler. Kıskançtırlar. İhtiyarladıklarında çok zahmet çekerler. Para ve şöhret sahibi olmak için çok çalışırlar. Yeni şeyler keşfetmeye meraklıdırlar. Zekidirler ve sevdiklerini belli edemezler. Kendilerini tek bir işe veremezler. Çeşit çeşit işlerle uğraşmayı severler. Methedilmeyi çok severler. İleride hastalık hastası olma hassasiyetleri vardır.

13 ile 23 Eylül arasında doğmuş olan erkekler esmer veya sarı tenli, güzel yüzlü semiz vücutludurlar. Çatık kaşlıdırlar. Mevki sahibi olanlar ve okumuş olanlar çevreleri tarafından önemli yerlere getirilmişlerdir. Diz ve ayak ağrılarından şikayet ederler. Hazımsızlık çekebilirler. Sağlıklarına dikkat etmeleri gerekir. Zulme uğrayıp cezalarını çekebilirler. Adalet isterler ama Allah?ın adaletine de güvenirler. Bütün hayatlarında belli bir düzen ve ahenk içinde yaşamaya çalışırlar.

Başak Burcu Kadın 24 Ağustos- 23 Eylül

24 Ağustos ile 2 Eylül arasında doğan kadınların sarımtrak beyaz tenli, orta boylu, kumral ve gür saçlı, dengeli vücutları vardır. Hemen küser çabuk barışırlar. Dost ve ahbapları çoktur. Malları çoktur. Gösterişe meraklı değildirler. Sayılan ve sevilen kişilerdir. Etrafındakilere göre çok örnek bir ev hanımı ya da anne olurlar. Göz hastalıklarına karşı hassastırlar.

3 ile 12 Eylül tarihleri arasında doğan kadınların beyaz tenli, güzel yüzlü, uzun boylu ve göz şekilleri güzeldir. İzzeti nefis sahibi oldukları halde kibirlidirler de. Şehvetli oldukları için çevrelerinde dikkat çekerler. Erkekleri güzellikleriyle tesir altına alırlar, bu yüzden kocalarına karşı da çabuk muhabbet kazanırlar. Para ve şöhrete düşkündürler. Arkadaş ve dost seçmekte acelecidirler. Bu yüzden kolay kandırılabilirler. Davranışları soğuktur. Yeni şeyleri keşfetmeye meraklıdırlar. Belli bir işte uzun süre çalışmayı sevmezler. Değişik uğraşlara meraklıdırlar. İleriki yaşantılarında hastalık hastası olabilirler.

13 ile 23 Eylül arasında doğan Başak burcu kadınları esmere yakın buğday tenli, ince vücutlu, güzel göz ve kaşlı, sevimli çehrelidirler. Akıllıdırlar. Beceriklidirler, gözle gördüklerini hemen elle yapabilirler. Bütün işlerinde tedbirli davranırlar. Dostlarının çoğu mevkii sahibidirler. Tertipli ve düzenlidirler. Zaman zaman sinirlerine hakim olamazlar.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.