Ana Sayfa » Kişilik Analizi

İkizler Burcu Kişilik Analizi

Pazartesi, 25 Ocak 2010Ilk Yorumu Siz Yapin!

İkizler Burcu Erkekleri (22 Mayıs-21 Haziran)

22 Mayıs ile 31 Mayıs tarihler arasında doğan erkeklerin sarımsı beyaz tenleri, güzel yüzleri olur. Saçları ve sakalları sık ve güzeldir. Kaşları birbirine yakındır. Boyları uzundur, çeneleri kuvvetlidir. Yüzlerinde siyah bir ben vardır. Fakirlere yardım etmeyi severler. Hazırcevaptırlar. Kötülüklerden ve kötülerden çekinirler. Mükemmel hafızaları vardır. Kendilerini işlerine verirlerse başarıları kaçınılmaz olur. Evlilikte çok uysal olurlar. Çocuklarının şansları düşüktür.

1 ile 9 Haziran tarihleri arasında doğan İkizler burcu erkeklerinin sarıya çalan buğday tenleri, ince kaslı ve orta boyları vardır. Çabuk kızarlar hiddetleri çoktur. Merhametsizdirler. Kan görmekten çekinmezler, kan dökmekten korkmazlar. Eğlence ve zevke düşkündürler. Kimsenin sözüne gelemezler, başına buyrukluğu isterler. Yüzlerinde ya da göğüslerinde bir iz vardır, çiçek izi ya da bir ben izi. Çalışmayı severler. Kendi işlerini yapıp kendi paralarının peşindedirler. Başladıkları işlerin sonunu getirmedikleri de vardır. Onların başladıkları işleri genellikle başkaları tamamlar. Aynı anda birden fazla işe girişebilirler. Münakaşalara karışmamaları gerekir, sinirleri çabuk gerilir.

10 ile 21 Haziran tarihleri arasında doğan İkizler burcu erkekleri beyaz tenli, seyrek saçlı, yuvarlak çehreli, geniş göğüslü ve orta boylu olurlar. Mevki sahipleri arasında hatrı sayılır kişilerdir. Ama arkasından iş çeviren de çoktur. Yaşları ilerledikçe kazançları artar, mertabeleri yükselir. Seyahat etmeyi severler. Kız veya erkek olmak üzere tek çocukları olur. Ama bu çocuklardan çok fayda görürler. Genellikle sinir hastalıklarıyla ilgili bir sorun yaşarlar.

İkizler Burcu Kadınları (22 Mayıs-21 Haziran)

22 Mayıs ile 31 Mayıs tarihleri arasında doğan kadınların gayet saf beyaz tenli, orta boylu, uzun ve sık saçlı, güzel yüzlü ve hafif şişmancadır. Göğüsleri iridir. Ev işlerinde maharetlidirler. Kaşları çatık, sözleri tane tanedir. Alışverişte talihlidirler. Hazırcevaptırlar. Sırt, omuz ve bel ağrılarından şikayetçidirler. Mevki sasibi biriyle evlenirler Erkekler tarafından çok kıskanılır, kadınlar tarafından sevilirler. Hafızaları çok kuvvetlidir. Herşeye karşı merakları vardır. Sinirlerine çok dikkat etmelidirler.

1 ile 9 Haziran tarihleri arasında doğan İkizler Burcu kadınları sarımsı beyaz tenleri, ince ve narin vücudu, sarıya dönük saçları vardır. Zarif ve ince kaşlıdırlar, bakışları bayıktır. Uzun boyludurlar. Tabiatları serttir. Düşmanlıkları güç geçer. Denize düşmek ve boğulkamtan çok korkarlar. Çocuklarını düşürme tehlikesi yaşarlar, bu yüzden az sayıda çocuk sahibi olurlar. Mal ve mülk sagibi olurlar ama bunları faydasız yerlere sarfederler. Çalgıyı eğlenceyi ve alışverişi çok severler. Başlarından birden fazla ciddi ilişki geçer.

10 ile 21 Haziran arasında doğan İkizler Burcu kadınları yumuşak, parlak ve kumral saçlı, yuvarlak çehreli, ve zayıf vücutlu olurlar. Saftırlar. Herkese, herşeye kolayca inanabilirler. Şehvetli, çekicidirler. Emir vermekten hoşlanırlar. Akıl verme ve tedbir alma konusunda her zaman fikirleri vardır. Yüzlerinde bir iz vardır. Hamilelikleri geç ve güçtür. Çocuklarının bir ya da iki tanesi yaşar. Yüksek bir mevki sahibi olabilirler. Meslek olarak yazarlık, öğretmenlik, sekreterlik yapabilirler.

Sizde Yorumunuzu Yazın!

Yorum yazmak icin giris yapmalisiniz.